ימי כיף וגיבוש לעובדים

מחפשים יום כיף שונה ומיוחד שחוויותיו יזכרו לאורך זמן? בשביל זה אנחנו כאן !


אנו מזמינים אתכם לסגור מחשבים, להתנתק מהניידים ולהשתחרר משגרת העבודה היומיומית.
בצפון, במרכז ובדרום- בים, ביבשה ובאוויר, לפי אופי הקבוצה, תקציב וכמות המשתתפים, נשמח לתפור עבורכם את יום הכיף המתאים עבורכם.

לצוות אתגרי, יש את הידע, הניסיון והמקצועיות אשר מאפשרים לארגן לכם את יום הכיף המוצלח ביותר שתוכלו לבקש- יום כיף שכל כולו.... כיייף ! עם המון רעיונות לפעילויות "שוברות שגרה", אטרקציות מיוחדות, ארוחות משובחות ועוד ועוד...

איתנו, תקבלו תחת קורת גג אחת, את כל הנדרש לכם ליום כיף המוצלח, המהנה והמיוחד ביותר שניתן ! אצלנו תזכו ליום כיף בכל סדר גודל, לכל חברה ובכל מקום בארץ שתחפצו. הצוות שלנו ידאג למצוא לכם את הפעילויות והאטרקציות ה"חמות" ביותר, את מסלולי הטיול המהנים, המסעדות המשובחות ביותר שיש ועוד.

כל פעילות, יום כיף ואירוע שתרצו, יופק על ידי משרדנו/הצוות שלנו/צוות אתגרי, ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר, שלא תשכחו עוד המון זמן.
מטרת יום הכיף לאפשר לעובדי הארגון לשבור את הרוטינה השוחקת ולצאת ליהנות ביחד מיום כיף אמיתי, שלא ניתן לוותר עליו כחלק ממנגנון ההצלחה של כל ארגון.

אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות בכל הארץ ועושים את מירב המאמצים להיות ראשונים להציע כל פעילות חדשה שיוצאת לשוק.

המייחד אותנו הוא מגוון הרעיונות לפעילויות שבאמתחתנו, התאמת "חליפה" מדויקת לצרכי הלקוח, שירות מהיר, סובלנות עד אין קץ ו...צוות עם המון נשמה - בשבילך .
אנו נלווה אתכם מגיבוש הרעיון ליום הכיף ועד הפקתו בצורה מושלמת שתתאים לכם, לאופי הקבוצה והחברה. תשתפו אותנו בכל רעיון שעולה על רוחכם, אפילו המוטרף ביותר ואנו נדאג להוציאו לפועל בצורה הכי טובה שיש.

כיף איתנו...תראו בעצמכם

מקבץ סרטונים מפעילוית שהפקנו לאחרונה...שווה להציץ !


לסרטונים נוספים...