עלינו

את צוות אתגרי הקמנו יחד, צוות מגובש ומקצועי שחי, נושם ואוהב את תחומי השטח, ההפקה וההדרכה.

בעזרת החוויות, הטעמים, האנשים והמקומות המיוחדים שאנו מכירים בדרך, יחד עם הידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, נשמח להציע לכם את מיטב הרעיונות והפעילויות לגיבוש וחוויה, עליהן העובדים לא יפסיקו לדבר עוד הרבה מאוד זמן...

במה אנו מתמחים? 


ימי כיף וגיבוש

הפקת אירועי חברה

נופש עובדים ופנאי


נשמח ללוות אתכם באופן אישי ומקצועי ולהציע את הפעילות המתאימה ביותר לאופי הארגון, העובדים והתקציב שלכם.

בבעלותינו גם חברה מובילה למתנות ומוצרי פרסום, ולכן אין שום סיבה, שלא תקחו לפעילות מתנה מפנקת לעובדים עם הלוגו שלכם או בלעדיו.
בין המוצרים תוכלו למצוא: כובעים, חולצות, קרם הגנה אישי, צידנית פינוקים, מטענים ניידים ועוד..בין לקוחותינו

תוכלו למצוא את מיטב החברות במשק – נשמח להפנות לממליצים.

מבית לקוחותינו

הכירו את הצוות

יוגב ברנדט

יוגב ברנדט
בעלים
שיווק וקריאטיב הם ארוחת הבוקר שלו, יזם בנשמתו ואופטימיסט בלתי נלאה, בולדוזר אמיתי שלא נח לרגע. המוח שלו לא מפסיק לייצר רעיונות מיוחדים במגוון תחומים ופעילויות. וכשהוא "נח" תוכלו למצוא אותו מרחף באוויר עם מצנח הרחיפה הכתום שלו, שם הכי קרוב לציפורים, הוא מרגיש הכי בבית בעולם.

מיכל גיסינגר

מפיקה ראשית
מיכל דואגת לפרטים הקטנים שעושים אירועים גדולים ! כבר בנעוריה, באירוע הראשון ש"הפיקה", היא הבינה מהר מאוד כי מצאה את ייעודה בחיים - להפוך חלומות למציאות, להפיק, לנשום ולחיות.... אירועים ופעילויות.
בעשור האחרון, מתעסקת בדברים שבאמת חשובים בחיים...לעשות כיף לאנשים ולא פחות חשוב, גם להנות מזה על הדרך. גם בשעות הקטנות של הלילה, היא תמיד נלהבת לשמוע כל רעיון ליום כיף ואירוע שאפשר להפיק ולחדש.

ספי דורי

ליווי והפקה
הקמב"צ של החבורה, תמיד ידאג שלא יחסר דבר בכל פעילות ותמיד נותן שירות מכל הלב והנשמה. ספי הוא בעל ראיה רחוקה ומרחבית, "אב הבית" של הצוות אם תרצו. 
בעל ניסיון עשיר בקולינאריה, אלוף בבישולי שטח ואפילו מתהדר בתואר חומוסולוג בכיר (אין חומוסיה בארץ שהוא לא בדק באופן אישי...).

איתמר בן דוד

איתמר בן דוד
מדריך ראשי
איתמר בן דוד נולד כדי להדריך טיולים בארץ ישראל. 
בעל למעלה מעשר שנות ניסיון בהדרכת טיולים , היכרותו המעמיקה עם שבילי הארץ, נופיה וסיפוריה ואת תובנותיו ממסעותיו הממושכים בעיר ובטבע, הוא חולק עם הקבוצות באופן ייחודי המתאים לזמן, למקום ולחברי הקבוצה. בין אם זה פסוק מהתנ"ך, שיר, בדיחה או הצגה קלילה ומבדרת - כל מילה שלו תיגע בכם באופן אישי.

דורון צים

איתמר בן דוד
מדריך הבית
החיבור של דורון להדרכה עובר דרך אהבה לאנשים, לטבע, לערכים ולהיסטוריה המיוחדת של הארץ שלנו.
בלי התראה מוקדמת הוא שולף מפוחית וגיטרה ומשלב אותם בהדרכה שלו, יחד עם סיפורים, תחפושות, סיפורי אהבה ושלל אמצעים המחברים בין האדם למקום.
מדריך בערים עם משמעות הסטורית, הליכות בטבע, סיורי שווקים וסיורים מזמרים.

כניסת לקוחות